Úvod
Levandule a esenciální oleje pro hebkou a provoněnou pokožku. Extrakt z vrbové kůry napomáhá vyhlazovat a zvláčňovat normální až suchou pokožku. K odstranění odumřelých buněk a ztvrdlé kůže slouží brusné částečky v podobě jemně mletých jojobových semínek. Peeling obsahuje také laktobacily, které pomáhají udržovat v rovnováze přirozenou mikroflóru pokožky, a tím působí příznivě i na nevyrovnanou pokožku s akné, růžovkou nebo atopickými projevy.
Výsledek:
- vyhlazuje
- zvláčňuje pokožku
- zanechává smyslné levandulové aroma
Složení
Šťáva z Aloe vera, bambucké máslo, mandlový olej, extrakt z vrbové kůry, levandulový, rozmarýnový, eukalyptový, heřmánkový a jojobový olej.
Použití
Aplikujte během koupání na navlhčenou pokožku celého těla. Naneste v dostatečném množství a krouživými pohyby masírujte pokožku. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte se kontaktu s očima.