Kosmetika

BIODERMA Atoderm sprchový gel 500 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Atoderm

Sprchový gel BIODERMA Atoderm šetrně odstraňuje nečistoty a zanechává hedvábně hebkou, zklidněnou a hydratovanou pokožku. Respektuje její přirozené pH.

Sleva 25 % při koupi 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky BIODERMA v libovolné kombinaci získáte slevu 25 %. Akce platí do 31. 3. 2025 nebo do vyprodání zásob
Velikost balení
409

Cena za 100 ml: 81,80 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: BIODERMA Atoderm sprchový gel 500 ml

50062919

Úvod

Sprchový gel BIODERMA Atoderm šetrně odstraňuje nečistoty a zanechává hedvábně hebkou, zklidněnou a hydratovanou pokožku. Obsahuje nedráždivé mycí složky s rostlinnými oleji – zajišťují jemné mytí a ochranu pokožky před nadměrným vysušováním i při častém mytí. Redukuje pocity pnutí a diskomfortu. Hypoalergenní složení. Díky skvělé toleranci je vhodný pro děti i dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně čistí a zklidňuje pokožku
  • hypoalergenní složení
  • bez obsahu mýdla

Složení

Obsahuje komplex Skin Protect™. Díky duálnímu biologickému účinku posiluje úroveň hydratace pleti. Stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a dlouhodobě podporuje hydrolipidovou vrstvu pokožky.

Použití

Aplikujte na navlhčenou pokožku, opláchněte a jemně osušte. Ideálně kombinujte s pečujícím krémem Atoderm Ultra.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Upozornění