Síla léku

Dotaz z 16. 9. 2022 1 minuta čtení
Anonymní otázka
Co je pro mě lepší, nebo silnější, bolí mě kolena a páteř. Ibalgin 400 nebo Brufen 400? Děkuji za odpověď
Mgr. Silvie Doležalová
Na dotaz odpovídá
Mgr. Silvie Doležalová

 

Pěkný den,

uvedené léky jsou na stejné úrovni. Oba obsahují stejnou účinnou látku (ibuprofen) ve stejné síle (400 mg). Jeden lék je zcela zastupitelný druhým.

S pozdravem

Silvie Doležalová

Podobné dotazy

  • Síla léků

    Dobrý den,prosím o radu. Jaký hořčík je silnější, magnesii lactici 0.5 tablety či magnosolv rozpustný? Děkuji

  • Síla leku

    Dobrý den který lek je silnější beru na silné několikadenní zachvaty migren. Indometacin čípky a nebo lek sumatripran actavis děkuji

  • Síla lék

    Dobrý den, beru emaneru 20mg, ale chtěl bych přejít na Zulbex. Vim, že Zulbex je o síle 20mg a 10mg. Rovná se tedy Emanera silou 20mg síle 20mg Zulbex? Nebo jaký je poměr, dávku navýšit nechci. Díky

  • jeden lek,odlisny nazev a sila lecebne latky

    Dobry den.Dlouhodobe uzivam lek Prestarium Neo Combi 10mg\2,5mg.Nyni mi p.doktorka napsala lek Prestarium Neo.Nevim jestli nejde o omyl nebo jsou oba leky srovnatelne.Protoze jsem v soucasne době malo...

  • Proč síť lékáren nemá jednotnou cenu doplatků za léky?

    Chci se zeptat, proč síť lékáren vystupující pod stejným názvem nemá jednotné ceny doplatků za recepty. Lze nějak obecně říci, že v Praze jsou doplatky vyšší a mimo Prahu nižší? Kde lze získat informaci...

  • Gramáž léků

    Dobrý den, můžete mi, prosím, napsat jaká je nejnižší gramáž léku Ylpio. Užívám 80mg/2,5mg. Děkuji za odpověď

  • Dávkování Milurit

    Zdravím, bylo mi zjištěno, že mám vyšší hladinu kys. močové. Prak. Lékař mi předepisoval 3 roky Milurit 100 MG. Změnil jsem lékaře. Ten mi teď předepisuje 300 MG. Nevim jak na to prišel. Jak zjistit,...

  • název léku

    Dobrý den, byli jsme zvyklí na lék BISOPROLOL MYLAN 2,5 mg, půlka denně. Nyní mi byl vydán u vás v lékárně z ereceptu BISOPROLOL MEDREG 2,5 mg. Zjistila jsem až doma. Mohu být klidná? Pan dr. má...

  • Předpis léků

    Jaký je rozdíl mezi léky Torvazin 40 mg a SORTIS 40 mg? Děkuji

  • Menstruacni bolest

    Dobry den, jak je mozne, ze mi na menstruacni bolesti zabira brufen a ibalgin, ale ibuprofen ne? Pokazde beru stejnou gramaz leku (400mg). Dekuji

Nejnovější otázky v poradně

Příbuzné

Upozornění