Lék defumoxan,zda je možné užívat lék když beru lék letrox 100, četla sem,že při potížích se štítnou žlázou se má lék konzultovat s lékárníkem?
Dobrý den,
přípravek Defumoxan je nutné užívat s opatrností v případě ischemické choroby srdeční, srdečního selhání, hypertenze (vysokého krevního tlaku), feochromocytomu (nádoru nadledvin), aterosklerózy (kornatění tepen) a jiných periferních cévních onemocnění, žaludečního a dvanáctníkového vředu, gastroezofageálního refluxu (pálení žáhy), cukrovky, schizofrenie (duševní poruchy), selhání ledvin či jater, hypertyreózy (zvýšené činnosti štítné žlázy, Vámi zmiňovaný Letrox se využívá primárně k léčbě hypotyreozy, konkrétně zde by problém být neměl), případně ještě konzultujte s lékařem.
S přáním hezkého dne.
Kvapilová Radka
Nejnovější otázky v poradně
Je Možné Kombinovat Užívání ATB s Probiotiky Biopron
Dobrý den, nyní užívám ATB, k tomu užívám i probiotika Biopron. Je možné k tomu užívat i orální probiotika? Byly mi doporučeny, ale nevím, zda je užívat až po skončení léčby ATB nebo mohu i nyní. Děkuji.
Možnost použití Aescinu
Dobrý den, od covidu my mravenci noha levá občas i pravá mam píchlou depo proveru jsem astmatik můžu si vzít aescin ? Dekuji
Tezefort: Možné nežádoucí účinky
Dobrý den,je možné,aby se nežádoucí účinky Tezefortu objevily až po cca 14dnech užívání? Jedná se o bolest zad,rukou,nohou,celkovou slabost,únavu,divné vidění a celkově pocity jako při chřipce? Děkuji...
Antibiotika Klacid a Probiotika Dasselta?
Dobrý den, mám antibiotika klacid a probiotika Dasselta jaky časový rozdíl mezi těmito prášky mám nechat ?
Dávkování Fertility Blend pro Ženy
Dobrý den, jaké je prosím lepší dávkování u fertility blend pro ženy 3 tablety najednou nebo 1-1-1 děkuji
Nedostatek Estrofemu
dobrý den, chci se zeptat zjistila jsem ze uz nemam estrofem 2mg čim nahradit do pondeli nez mi ho lekar napiše děkuji
Trápí neustálý suchý nos
Mám neustále suchý nos.a stale mě to nutí kašlat.Pouzila jsem už sprej(mořská voda),ale nepomáhá .Zvlhčuju byt .Co používat. Dekuji moc
Je Bezpečná Kombinace Mých Denně Užívaných Léků
Dobrý den, prosím je vhodná kombinace těchto léků, které denně užívám? Letrox, Stacyl, Betaloc ZOK, Ylpio 80 mg/2,5 mg, Euphyllin R CR N 200, Detralex, Vesicare, Purinol a Biofenac? Děkuji. S pozdravem
Kombinace Sirdaludu a Persenu forte
Dobrý den, můžu se zeptat, zde je vhodné si vzít k předepsanému Sirdaludu i Persen forte? Děkuji za odpověď.
Pacientka s preeklampsií má nedostatek léku Dopegyt
Dobry den, jsem ve 32tt a beru dopegyt, kvůli preeklampsii, 2x rano, 2x odpoledne a 2x vecer. Spatne jsem si leky spočítala a vychází mi akorát do soboty na oběd. Co mam dělat ? Dr ordinuje az v pondělí.