Brzdění 400 ibuprofenum tablet

Dotaz z 28. 6. 2021 1 minuta čtení
Anonymní otázka
Dobrý večer prosím vás je tohle taky na noc na bolest zubů i když tam mám díru BRUFEN 400 potahovane tablety ibuprofenum 400 mg Děkuji za odpověď Mirek
Mgr. Klaudia Štupáková
Na dotaz odpovídá
Mgr. Klaudia Štupáková

 Pekný večer, 

áno, ibuprofen sa používa aj na bolesť zubov. Užite jednu tabletu pri bolesti maximálne 3x denne. Tablety užite po jedle.

S pozdravom Hutníková Klaudia

Podobné dotazy

  • Bolest hlavy

    Bolesť hlavy

    Vážený pane / paní, 1) Co je nejvhodnější v případě bolesti hlavy z následujících: 1. Ibalgin 400 mg 24 tablet—59 CZK 2. Ibalgin 200 mg 24 tablet---49 CZK 3. Ibalgin Rapidcaps 400 mg 20 měkkých...

  • Bolest Léky

    léky na bolest

    Jaký je rozdíl mezi Apo- Ibuprofen 400 mg 30 tablet ,Dr. Max Ibuprofen 400 mg 30 tobolek ,Dr. Max Ibuprofen 400 mg 36 potahovaných tablet.Syn 17 užíval na bolest hlavy Dr. Max Ibuprofen 400 mg 100...

  • Ibalgin 400 versus Ibuprofen 400

    Dobrý den,mám bolesti v rameni, luplo mi tam při cvičení a bolest střílí do prsního svalu. Nerada beru léky, tím méně na bolest, ale není zbytí. Který z nich je méně škodlivý ? :-)) nebo je to stejné?...

  • Ibuprofen dávkování

    Gynekolog mi bolestivou menstruaci doporučil Ibuprofen 400.Říkal že lze výjimečně na dovolené užít při počínajících bolestech najednou 2 tab.Ibuprofen 400.Vážím 65 kg. Na krabičce je uvedeno dávkování po...

  • informace o Ibuprofen

    Prosím o informaci, jaké barvy jsou tablety Ibuprofen 400 Dr. Max (100 tablet) za cenu 119 Kč. Děkuji za zprávu.

  • Lékové interakce

    Dr. Max Ibuprofen 400 mg A Xados 20mg tablety

    Dobrý den, po desáté hodně jsem si dala Ibuprofen a pár dní ho brát ještě budu jak se doporučuje po 4-6 hodinách. Kdy si můžu vzít ten Xados mám to na alergii. V jakém časovém rozmezí? budu to brát asi 1...

  • Rozdíl mezi Brufenem a Ibuprofenem

    Dobrý den, jaký je rozdíl mezi brufenem a ibuprofenem. Děkuji.

  • Kombinace léku paralen a ibalgin

    Dobrý den, jen pro ověření . Dospělá osoba 85 kg,když neklesne teplota po 4 hodinách po podání dvou paralenů.Můžu podat ibalgin 400 kolik tablet? Děkuji

  • Rozdíl ve složení Brufenu a Ibuprofenu

    Jaký je rozdíl ve složení Brufenu a Ibuprofenu? Vím, že účinná látka je stejná. Ale z tablety Brufenu 400 mám silnou alergickou reakci (nateče mi oko, začnu nepřetržitě kýchat a běžím pro Xyzal), zatímco...

  • panadol a ibuprofen

    Dobry den, muzu podavat 7letemu diteti co 4 hodiny stridave panadol sirup a ibuprofen 400 polovinu tablety? Zrejme chripka, vysoke horecky, kasel. V pribalovem letaku pisi nejvice 2x denne 200 mg...

Nejnovější otázky v poradně

Příbuzné

Upozornění