Registrovaný léčivý přípravek

Panadol Duo 500 mg/200 mg 20 potahovaných tablet

Značka: PANADOL

Panadol Duo je léčivý přípravek určený pro dospělé k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů a menstruační bolesti. Ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, snižuje horečku.

169
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Panadol Duo 500 mg/200 mg 20 potahovaných tablet

50170780

Bolest? Dvojí síla v 1 tabletě. Paracetamol tlumí bolest + ibuprofen navíc cílí i na zánět. Úleva od bolesti až na 9 h. Panadol Duo.

Bolest byla, je a vždy bude problémem, který ovlivňuje většinu z nás. Dokáže snížit kvalitu života a zasáhnout do našich každodenních aktivit. V dnešní uspěchané době jsou na nás kladeny vysoké nároky na efektivitu a rychlost. Když jde o bolest, respektive přípravky na bolest, i naše očekávání se zvyšují. Primárně vyžadujeme, aby nám přípravek zabral, a to co nejrychleji a na co nejdelší dobu. A právě tyto benefity má léčivý přípravek Panadol Duo. Uleví od bolesti, rychle a na dobu až 9 hodin¹. Ať už vás zasáhne bolest hlavy, migréna, bolest zubů nebo menstruační bolesti anebo máte nepříjemné bolesti při chřipce a nachlazení.

Panadol Duo – dvojí síla v jedné tabletě

Panadol Duo 500 mg/200 mg 20 potahovaných tablet
  • rychlá a silná úleva od bolesti hlavy, migrény, bolesti zubů a menstruační bolesti
  • bojuje s bolestí pomocí dvou léčivých látek paracetamolu a ibuprofenu, jejichž účinky proti bolesti se vzájemně doplňují
  • dvojí síla v jedné tabletě: paracetamol tlumí bolest, ibuprofen navíc cílí i na zánět
  • déletrvající úleva od bolesti až na 9 hodin¹
  • vstřebává se již za 5 minut²

Panadol Duo bojuje s bolestí pomocí dvou léčivých látek

Paracetamol tlumí bolest + ibuprofen navíc cílí i na zánět. Panadol Duo.

Panadol Duo obsahuje dvě léčivé látky – paracetamol a ibuprofen.

Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), které snižují bolest, otoky a horečku. Paracetamol je analgetikum (přípravek k léčbě bolesti), které zmírňuje bolest a horečku jiným způsobem než ibuprofen. Účinky těchto dvou léčivých látek proti bolesti se vzájemně doplňují.

Panadol Duo vám uleví od bolestí ruzného druhu

Bolest hlavy
Migréna

Bolest hlavy Migréna

Menstruační
bolest

Menstruační bolest

Bolest 
zubů

Bolest zubů

Bolest při chřipce
a nachlazení

Panadol Duo se používá ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je migréna, bolest hlavy, bolest zad, menstruační bolest, bolest zubů, svalová bolest, k úlevě od příznaků nachlazení a chřipky, při bolesti v krku a při horečce.

Panadol Duo je zvláště vhodný k potlačení bolesti, která vyžaduje léčbu se silnějším protibolestivým účinkem, než poskytuje samotný ibuprofen nebo paracetamol.

Panadol Duo a zpusob jeho užití

Panadol Duo

Pro dospělé od 18 let:

1 tableta až 3x denně.

Pokud dávka jedné tablety příznaky nezmírní: 2 tablety až 3x denně, pouze pro osoby s tělesnou hmotností nad 60 kg.

Mezi jednotlivými dávkami dodržujte odstup alespoň 6 hodin. Maximální denní dávka 6 tablet (3000 mg paracetamolu, 1200 mg ibuprofenu) – nemá být během 24 hodin překročena.

Užití: zapijte sklenicí vody, užívejte s jídlem kvůli minimalizaci nežádoucích účinků.

Panadol Duo je určen ke krátkodobému použití. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Panadol portfolio pro dospělé a dospívající

Naše portfolio budujeme tak, aby odráželo vaše potřeby:

Panadol portfolio produktů

Složení

Léčivými látkami jsou paracetamol 500 mg a ibuprofen 200 mg v jedné potahované tabletě.

Dalšími složkami jsou sodná sůl kroskarmelózy; hyprolóza; mikrokrystalická celulóza; koloidní bezvodý oxid křemičitý; kyselina stearová; magnesium-stearát. Potahová vrstva: roubovaný kopolymer makrogolu a polyvinylalkoholu; mastek; slídový pigment s oxidem titaničitým; glycerol-monooktanodekanoát; polyvinylalkohol; oxid titaničitý (E 171); černý oxid železitý (E 172).

Upozornění

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Panadol Duo 500 mg/200 mg potahované tablety je lék k vnitřnímu užití. Panadol 500 mg a Panadol Extra Novum 500 mg/65 mg potahované tablety a Panadol Extra Rapide 500 mg/65 mg šumivé tablety jsou
léky k vnitřnímu užití.

Panadol 500 mg obsahuje paracetamol. Neužívejte s jinými léky obsahujícími paracetamol nebo ibuprofen.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Panadol, celosvětově č.1 v úlevě od bolesti

¹ Analgetický účinek při užití 2 tablet.
² Paracetamol a ibuprofen jsou detekovatelní v plazmě již od 5 minut.
³ Panadol je celosvětově nejprodávanější značka v kategorii systemické bolesti. Nicholas Hall, duben 2023.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Upozornění