Kosmetika

kii-baa organic Atopi Jemná sprchová emulze pro dospělé 250 ml

kii-baa organic Atopi Jemná sprchová emulze pro dospělé díky kombinaci prebiotik, postbiotik a mandlového proteinu zvyšuje odolnost citlivé suché pokožky.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

265

Cena za 100 ml: 106,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: kii-baa organic Atopi Jemná sprchová emulze pro dospělé 250 ml

50177990

Úvod

kii-baa organic Atopi Jemná sprchová emulze pro dospělé byla speciálně vyvinuta pro potřeby citlivé suché pokožky, a to i problematické pokožky a pokožky se sklony k ekzému. Díky obsahu prebiotik a postbiotik pomáhá udržet správnou funkci kožního mikrobiomu. V kombinaci s mandlovým proteinem přispívá k obnově hydrolipidického filmu pokožky. Certifikované bio oleje ze sladkých mandlí, meruněk a jojoby zajišťují výživu pokožky a zvyšují její odolnost.

Jemné složení

Jemná sprchová emulze pro dospělé kii-baa organic Atopi má šetrné složení bez mýdla, založené na mycích složkách z kokosového oleje, které nijak nedráždí ani nevysušuje. Pokožku jemně čistí, vytváří na ní lehký ochranný film a zanechává ji sametově hebkou na dotek. Výrobek záměrně nezanechává po použití žádnou vůni, při jeho otevření však může být cítit lehké aroma použitých ingrediencí a olejů.

Složení

Certifikované bio oleje ze sladkých mandlí, meruněk a jojoby, prebiotika a postbiotiky. Bez mýdla, bez parfemace, bez alkoholu, bez PEG emulgátorů, bez parabenů.

Použití

Malé množství přípravku naneste na pokožku, napěňte a opláchněte. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Upozornění