Kosmetika

Dr. Max Moisturizing hand cream 75 ml

Značka: DR. MAX
Celkové hodnocení
5.0

Přípravek Dr. Max Moisturizing hand cream je hydratační krém na ruce s vitaminem E, panthenolem a olivovým olejem a olejem z hroznových jader. Chrání pokožku rukou po celý den.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks libovolných označených produktů značky Dr.Max v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max a zlevněné položky z letáku. Akce platí do 31. 3. 2025 nebo do vyp
99

Cena za 100 ml: 132,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Moisturizing hand cream 75 ml

50126664

Úvod

Hydratační krém na ruce s olejem z hroznových jader, vitaminem E, olivovým olejem a panthenolem. Krém podporuje hydrataci pokožky rukou, napomáhá její přirozené obnově a ochraně po celý den. Vitamin E pomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Přírodní oleje a panthenol pokožku rukou vyživují a regenerují.  Vaše ruce budou jemné a hebké. 

Použití

Krém aplikujte na ruce několikrát denně dle potřeby.

Upozornění

Jen pro vnější použití. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Upozornění